homelink

Blog

Ošetrenie materiálov 01.06.2017

Ošetrovanie a správne užívanie kuchynských liniek a interiérov Dalno

Každá gazdinka veľmi dobre vie, koľkokrát za deň otvorí či zatvorí dvierka na kuchynskej linke. Ako čistiť a udržovať lesklé či matné fóliované dvierka aby naša kuchyňa či akýkoľvek interiér vyzeral stále top a bol správne ošetrený? Pripravili sme pre Vás manuál pre správnu údržbu a ošetrenie.

Čítať viac
3D návrh a kalkulácia 20.05.2017

3D návrh a cenová kalkulácia s Dalnom, porovnávanie na základe cien.

Prečo je potrebná osobná konzultácia pri 3D návrhu vašich kuchýň či interiérov ? Prečo nie je možné spracovať vaše požiadavky individuálne cez e-mail či online komunikáciou? Prečo je každá zákazka individuálna a atypická? Prečo nie je vhodnou alternatívou porovnávanie cien a rozhodovanie sa len na základe ceny pri výbere vhodného dodávateľa pre Vaše interiéry?

Čítať viac
10 dôvodov prečo Dalno 20.05.2017

10 dôvodov prečo si vybrať Dalno

Pri myšlienke novej kuchyne či interiérov vás určite prepadne stovky otázok, ohľadne výberu vhodného kandidáta. My sme vám uľahčili váš výber, krátkym zodpovedaním prečo práve s nami.

Čítať viac
Kuchyne 25.01.2017

Výroba kuchynskej linky s DALNOM

Naším heslom je jeden reálny fakt "v porovnaní ceny a kvality sme bezkonkurenční", tento fakt pozostáva práve z výroby kuchynskej linky. Kvalita a dôraz pre detail, sa radí medzi hlavné priority výroby DALNO.

Čítať viac

Copyright © 2010 - 2018  www.dkuchyne.sk

Web stránky Neonus s.r.o. Hosting Firmhosting.eu