Blog
06.03.2018

3D návrh a cenová kalkulácia s Dalno kuchyne a interiéry

Porovnávanie na základe cien ? Vyvarujte sa tejto chybe !

Prečo je potrebná osobná konzultácia pri 3D návrhu kuchýň či interiérov ? Prečo nespracúvavame vaše požiadavky individuálne cez e-mail či online komunikáciou? Prečo je každá zákazka individuálna a atypická ? Prečo nie je vhodnou alternatívou porovnávanie cien a rozhodovanie sa len na základe ceny pri výbere vhodného výrobcu či dodávateľa pre Vaše interiéry ?
Denne nám chodia od Vás desiatky požiadaviek na nacenenie Vašich interiérov typu:

Koľko stojí bežný meter tejto kuchyne ?
Aká je cena za bežný meter ?
Koľko tak cca orientačne stojí kuchyňa ?
Mám záujem o kuchyňu 3 vysoké skrine, vpravo umývačka pod oknom drez atď...aká je cena?
Prípadne nám zašlete návrh, ktorý Vám vypracovala iná firma, s nacenením na danú kuchyňu, bez tých najpodstatnejších info. o použitých materiáloch či vnútornom vybavení....aká je cena?
Bratranec má kuchyňu za 3000€ a nám ste ju nacenili za 3500€, prečo?

Ćastokrát nie je možné dať relevantnú odpoveď na tieto otázky. Dôvodom je, že samotná kuchyňa individuálne na mieru sa pohybuje v rozmedzí od 1500€ aj do 12000€ či 20000€. Nie je to na úkor kvality materiálu či kovania, pretože či plošný materiál či kovanie je vždy od rovnakého výrobcu, vyrobený na rovnakom strojovom zariadení ,  tou istou technológiou, v tej istej výrobnej hale, tými istými pracovníkmi. Cenovú hladinu samozrejme ovplyvňuje veľkosť kuchyne, dispozičné riešenia, výber dekoru ( na výber je viac ako 200 voliteľných dekorov, rozdelených do cenových hladín, voľba materiálu ( akrylát laser edge, mat, evermatt, vysoký lesk - striekaný, dýha, masív), ale predovšetkým vnútorné vybavenie, ktoré sa dá definovať ako najdrahšia časť kuchyne. My ako výrobcovia kuchýň a interiérov Dalno, používame pre výrobu a účel užívania výhradne kovanie BLUM , kde sme ocenení od spoločnosti BLUM certifikátom na doživotnú záruku, ktorú poskytujeme na každý jeden element tohto vybavenia. Výberom rôzneho typu kovania sa cena interiérov diametrálne líši. Tie isté kuchyne s použitím rozličného druhu vnútorného vybavenia, môžu danú kuchyňu navýšiť aj od jeden či dvojnásobok sumy, V prípade rozhodovania sa medzi porovnávaním cien od rôznych výrobcov, stolárov je potrebné zohľadniť všetky tieto aspekty, ktoré práve pri rozhodnutí o cene, nemusia byť tou najsprávnejšou voľbou. Reálna cena na prvý pohľad tej istej kuchyne, nie je zárukou kvality, ktorú dostanete. Nehovoriac a určite v neposlednom rade o technológii výrobného procesu ako aj záručného či pozáručného servisu. Technológie ako laser edge či pur technology sú to, čím Dalno prevyšuje svoju výrobu a je to jedným z merítok, ktorým sa líšime od konkurencie Pri použití kvalitných materiálov v spojení s kvalitou výrobnej technológie, kuchyňa presahuje životnosť niekoľko desiatok rokov, preto je na zváženie, komu zveríte tento rozhodujúci krok do rúk. Na základe všetkých uvedených princípov výhradne 3D návrhy a cenové kalkulácie realizujeme za prítomnosti zákazníka v ktoromkoľvek partnerskom štúdiu Dalno. Na našom webe nájdete kontakt na každého predajcu v danom meste. Odporúčame vopred si telefonicky dohodnúť termín stretnutia, aby sa predajca výhradne venoval individuálne Vám, priniesť so sebou orientačné rozmery priestoru, prípadne pôdorys, či foto priestoru ( postačujúce foto v mobile). Po následnej konzultácii máte prehľad o návrhu a cene interiéru. V prípade že sa rozhodnete Váš projekt realizovať našou spoločnosťou, je v poradí presné zameranie zákazky u Vás doma. Termín pre výrobu je 6-8 týždňov, podľa typu interiéru a následná montáž u Vás doma. Veríme, že Vám náš príspevok aspoň čiastočne pokryl Vaše nezodpovedané otázky a tešíme sa na každú jednu realizáciu. S Dalnom plníme Vaše sny o krásnom bývaní.

Članok môžete komentovať ...

Máte nejaké otázky?

Informuj sa