Kuchyňa Akrylát Lesk béžová IV.

Pracovná doska: 

Dub Halifax Cognac
Korpus Alabaster/ Dub Halifax Cognac
Dvierka Akrylát Laser Edge - Béžová
Dub Halifax Cognac

 

nezáväzná cenová ponuka

KUCHYNSKÁ LINKA DALNO

Každá zákazka je realizovaná individuálne na mieru. Kuchynské linky DALNO vyrábame podľa požiadaviek našich zákazníkov. Na výber je viac ako 200 voliteľných dekorov a neobmedzený počet možností samotnej skladby kuchyne. Kuchynské linky sa vyrábaju z tých najkvalitnejších materiálov od renomovaných dodávateľov. Vnútorné vybavenie s doživotnou zárukou a 5 ročnou zárukou na  kuchynskú linku. Kuchyne sú vyrábané použitím najmodernejších výrobných technológii na slovenskom trhu, čo v spojení s kvalitou materiálov prináša dlhú životnosť.

KUCHYNSKÁ LINKA DALNO

CLEVER CUBE

Predstavujeme Vám NOVINKU, atraktívny policový systém, ktorý oživí akýkoľvek priestor a dodá mu šmrnc. Police sú vyrábané z kovu v antracitovom odtieni a sú dokonalým nástenným riešením. Zaujímvý prvok, organizér... pretože na detailoch záleží.

CLEVER CUBE

Kuchynská linka pôsobí útulne vďaka zvolenej kombinácii dekorov. Dub Halifax Cognac harmonizuje s vysokolesklým akrylátom v béžovom odtieni, čo vytvára jeden ucelený celok. Akrylát je materiál, ktorý vynikne v moderných interiéroch, prepožičiava kuchyni luxusný vzhľad a jednoducho sa udržiava. Kombinácia vysokého lesku s dekorom dreva je neodolateľná, nekompromisná, domyslená do detailov a ponúka maximálny komfort.

LASER EDGE

Laser Edge je inovatívna technológia, ktorá umožňuje nanášanie hrán na dosku bez špáry a bez lepidla. Pri výrobnej technológii sa nahradí bežný lepiaci diel vysokoefektívnym laserom, čím sa dokáže vytvoriť trvalý, estetický a funkčný spoj. Výsledkom je teda bezchybný neviditeľný spoj, no okrem dizajnového vzhľadu sa zvyšuje odolonosť voči teplu a vlhkosti.

LASER EDGE

Máte nejaké otázky?

Informuj sa