Kuchyňa Akrylát Lesk biela VI.

Pracovná doska

Dub Halifax prírodný
Korpus Biela svetlá
Dub Halifax prírodný
Dvierka

Akrylát Laser Edge - Biela
Dub Halifax prírodný

 

nezáväzná cenová ponuka

KUCHYNSKÁ LINKA DALNO

Každá zákazka je realizovaná individuálne na mieru. Kuchynské linky DALNO vyrábame podľa požiadaviek našich zákazníkov. Na výber je viac ako 200 voliteľných dekorov a neobmedzený počet možností samotnej skladby kuchyne. Kuchynské linky sa vyrábaju z tých najkvalitnejších materiálov od renomovaných dodávateľov. Vnútorné vybavenie s doživotnou zárukou a 5 ročnou zárukou na  kuchynskú linku. Kuchyne sú vyrábané použitím najmodernejších výrobných technológii na slovenskom trhu, čo v spojení s kvalitou materiálov prináša dlhú životnosť.

KUCHYNSKÁ LINKA DALNO

Kuchynská linka pôsobí útulne aj napriek jednoduchým a čistým tvarom. Vyvážením dekoru - Dub Halifax prírodný, sa vytvára jeden celok, ktorý harmonizuje s vysokolesklým akrylátom. Akrylát je materiál, ktorý vynikne v minimalistických interiéroch, prepožičiava kuchyni luxusný vzhľad a jednoducho sa udržiava. Kombinácia vysokého lesku s dekorom dreva je neodolateľná, nekompromisná, domyslená do detailov a ponúka maximálny komfort. Dizajnovú úlohu zohráva nevšedné riešenie kuchynského ostrovčeka, pri ktorom dodáva celému priestoru kontrast dekor jedálenského pultu: Chromix antracitový.

LASER EDGE

Laser Edge je inovatívna technológia, ktorá umožňuje nanášanie hrán na dosku bez špáry a bez lepidla. Pri výrobnej technológii sa nahradí bežný lepiaci diel vysokoefektívnym laserom, čím sa dokáže vytvoriť trvalý, estetický a funkčný spoj. Výsledkom je teda bezchybný neviditeľný spoj, no okrem dizajnového vzhľadu sa zvyšuje odolonosť voči teplu a vlhkosti.

LASER EDGE

Máte nejaké otázky?

Informuj sa