Kuchyňa Akrylát Matt čierna

Pracovná doska: 

Ceramic hrdzavý
Korpus Antracit
Dvierka Akrylát Matt - Čierna
Staré drevo 

nezáväzná cenová ponuka

KUCHYNSKÁ LINKA DALNO

Každá zákazka je realizovaná individuálne na mieru. Kuchynské linky DALNO vyrábame podľa požiadaviek našich zákazníkov. Na výber je viac ako 200 voliteľných dekorov a neobmedzený počet možností samotnej skladby kuchyne. Kuchynské linky sa vyrábaju z tých najkvalitnejších materiálov od renomovaných dodávateľov. Vnútorné vybavenie s doživotnou zárukou a 5 ročnou zárukou na  kuchynskú linku. Kuchyne sú vyrábané použitím najmodernejších výrobných technológii na slovenskom trhu, čo v spojení s kvalitou materiálov prináša dlhú životnosť.

KUCHYNSKÁ LINKA DALNO

Dizajnový boom vo forme dokonalej synchronizácie vybraných materiálov. Priestoru dominuje čierna v matnom akrylátovom prevedení. "Dramatický" odtieň dotvára zástena v hrdzavom vzhľade a závesné skrinky v dekore starého dreva. Vďaka takejto kombinácii kuchynská linka v sebe odráža svoj osobitý štýl, pôsobí moderne a nadčasovo. Čierna = dokonalý ekvivalent elegancie.

LASER EDGE

Nie je podstatný len celkový vzhľad kuchynskej linky, ale práve jej odolnosť a dlhovekosť. Neštandardný štandard olepenia VŠETKÝCH HRÁN (predné plochy) zaručuje životnosť vašej kuchyne o desiatky rokov.

Vďaka technológii LASER EDGE je dnes detailné spracovanie kuchynských dvierok na najvyššej úrovni. Kuchynským dvierkam vašej kuchyne tak zabezpečíte omnoho vyššiu odolnosť voči pôsobeniu tepla, vlhkosti alebo tekutiny. A, samozrejme, bezchybný dizajn. Okrem toho sa môžete spoľahnúť na odolnejší povrch voči mechanickému poškodeniu, UV žiareniu či dokonca účinným čistiacim prostriedkom.

LASER EDGE – znesie viac, než si ste si dosiaľ dokázali predstaviť.

LASER EDGE

ALL IN ONE

ALL IN ONE je dokonalé zladenie všetkých častí interiérov do jedného celku farebnosťou aj detailným prevedením. Všetky nábytkové zostavy sú navrhnuté na mieru, efektívne a funkčne. Výsledkom je príjemný a moderný interiér.

ALL IN ONE

Máte nejaké otázky?

Informuj sa