Kuchyňa Cement svetlý II.

Pracovná doska: 

Dub Halifax biely
Korpus Cement svetlý
Dvierka Cement svetlý

nezáväzná cenová ponuka

KUCHYNSKÁ LINKA DALNO

Každá zákazka je realizovaná individuálne na mieru. Kuchynské linky DALNO vyrábame podľa požiadaviek našich zákazníkov. Na výber je viac ako 200 voliteľných dekorov a neobmedzený počet možností samotnej skladby kuchyne. Kuchynské linky sa vyrábaju z tých najkvalitnejších materiálov od renomovaných dodávateľov. Vnútorné vybavenie s doživotnou zárukou a 5 ročnou zárukou na  kuchynskú linku. Kuchyne sú vyrábané použitím najmodernejších výrobných technológii na slovenskom trhu, čo v spojení s kvalitou materiálov prináša dlhú životnosť.

KUCHYNSKÁ LINKA DALNO

Jednoduchá kuchynská linka do tvaru L už hneď na prvý pohľad zaujme svojím cementóvým dezénom. Na pracovnej doske, zástene, či policiach dominuje synchrónny dekor Dub Halifax biely. Táto ladná kombinácia betónu a dreva spolu vytvára harmonickú a modernú kompozíciu.

CEMENT SVETLÝ

Predstavujeme Vám NOVINKU, dekor Cement svetlý, ktorý dodá kuchynskej linke dizajnovo atraktívny vzhľad, ale aj dávku útulnosti v jemnom industriálnom duchu. Jeho nevtieravá farebnosť dokonale vyznie pri akomkoľvek drevodekore. Imitácia cementu vytvára ideálny podklad pre rôzne tvary kuchýň, dodáva eleganciu a štýl. Cement svetlý ...exkluzívne iba u nás, v DALNO kuchyne.

CEMENT SVETLÝ

Máte nejaké otázky?

Informuj sa