Kuchyňa Dýha a kameň

Pracovná doska: 

Bridlica pestrofarebná
Korpus Antracit
Dvierka

Umakart - Bridlica pestrofarebná
Dýha - Dub kartáčovaný čokoládový

 

nezáväzná cenová ponuka

KUCHYNSKÁ LINKA DALNO

Každá zákazka je realizovaná individuálne na mieru. Kuchynské linky DALNO vyrábame podľa požiadaviek našich zákazníkov. Na výber je viac ako 200 voliteľných dekorov a neobmedzený počet možností samotnej skladby kuchyne. Kuchynské linky sa vyrábaju z tých najkvalitnejších materiálov od renomovaných dodávateľov. Vnútorné vybavenie s doživotnou zárukou a 5 ročnou zárukou na  kuchynskú linku. Kuchyne sú vyrábané použitím najmodernejších výrobných technológii na slovenskom trhu, čo v spojení s kvalitou materiálov prináša dlhú životnosť.

KUCHYNSKÁ LINKA DALNO

Nadčasový dizajn, originalita, imitácia kameňa, tmavá dýha... jednoducho dotyk luxusu.
Kuchynská linka svojím vzhľadom dokonale zapadne do moderných priestorov a osloví aj tých najnáročnejších. Okrem vizuálu disponuje plnou vnútornou výbavou a kvalitou materiálového prevedenia. Kuchyňa, ktorá má štýl, tvar a funkciu. Je vyrábaná tými najmodernejšími výrobnými technológiami na slovenskom trhu.

Dvierka na vysokých skriniach sú dyhované, kartáčované. Dekor Dub hrčatý čokoládový sa skvelo hodí na viditeľné plochy a oživí celú kuchynskú zostavu svojimi charakteristickými vlastnosťami rastúceho dreva. Dvierka na kuchynskom ostrovčeku vynikajú imitovaným vzhľadom kameňa, ktorý do akéhokoľvek interiéru vnesie nenútenú noblesu.

Máte nejaké otázky?

Informuj sa