Kuchyňa Evermatt čierna I.

Pracovná doska

Feelwood - Čierna
Korpus Čierna/ Dub Halifax Cognac
Dvierka

Evermatt - Čierna

Dvierka Dub Halifax Cognac

nezáväzná cenová ponuka

KUCHYNSKÁ LINKA DALNO

Každá zákazka je realizovaná individuálne na mieru. Kuchynské linky DALNO vyrábame podľa požiadaviek našich zákazníkov. Na výber je viac ako 200 voliteľných dekorov a neobmedzený počet možností samotnej skladby kuchyne. Kuchynské linky sa vyrábaju z tých najkvalitnejších materiálov od renomovaných dodávateľov. Vnútorné vybavenie s doživotnou zárukou a 5 ročnou zárukou na  kuchynskú linku. Kuchyne sú vyrábané použitím najmodernejších výrobných technológii na slovenskom trhu, čo v spojení s kvalitou materiálov prináša dlhú životnosť.

KUCHYNSKÁ LINKA DALNO

EVERMATT

Farebné prevedenie dvierok pozostáva z čiernej farby premium na celej kuchynskej linke. Špeciálnou povrchovou úpravou dvierok je technológia NaNo lak Evermatt, ktorá zabezpečuje vysokú odolnosť nielen voči poškriabaniu, ale aj samotným odtlačkom prstov ! Dvierka sú výnimočné svojím prirodzeným vzhľadom bez výskytu odlesku, nepodliehajú opotrebovaniu.

EVERMATT

DUB HALIFAX COGNAC

Predstavujeme Vám NOVINKU 2018 - Dub Halifax Cognac z kolekcie Feelwood od EGGER. V ponuke je aj kombinácia s pracovnými doskami. Exkluzívne iba u nás, v DALNO kuchyne.

DUB HALIFAX COGNAC

REGÁLOVÝ SYSTÉM

Atraktívnou súčasťou kuchynskej linky sú elegantné tvary kovových profilov, ktoré do priestoru vnášajú industriálny ráz. K dipozícii sú v stave surového železa alebo v troch farebných prevedeniach: biela, čierna, sivá. Regály sú variabilné, a preto je možné navrhnúť si ľubovoľný tvar, či usporiadanie. Výhodou je flexibilita, jednoduchá manipulácia, využitie v rámci celého priestoru a odľahčený dizajn.

REGÁLOVÝ SYSTÉM

Máte nejaké otázky?

Informuj sa