Kuchyňa Evermatt kamenná sivá

Pracovná doska

Granit Karnak hnedý
Korpus Kamenná sivá
Dvierka

Evermatt - Kamenná sivá

Evermatt - Biela svetlá

Dekor Dub Gladstone tabak

nezáväzná cenová ponuka

KUCHYNSKÁ LINKA DALNO

Každá zákazka je realizovaná individuálne na mieru. Kuchynské linky DALNO vyrábame podľa požiadaviek našich zákazníkov. Na výber je viac ako 200 voliteľných dekorov a neobmedzený počet možností samotnej skladby kuchyne. Kuchynské linky sa vyrábaju z tých najkvalitnejších materiálov od renomovaných dodávateľov. Vnútorné vybavenie s doživotnou zárukou a 5 ročnou zárukou na  kuchynskú linku. Kuchyne sú vyrábané použitím najmodernejších výrobných technológii na slovenskom trhu, čo v spojení s kvalitou materiálov prináša dlhú životnosť.

KUCHYNSKÁ LINKA DALNO

ALL IN ONE

Koncept kuchynskej linky s obývačkou s použitím "ALL IN ONE" má osobitý charakter,ktorý zaujme na prvý, aj druhý pohľad. ALL IN ONE je dokonalé zladenie všetkých častí interiérov do jedného celku farebnosťou aj detailným prevedením. Všetky nábytkové zostavy sú navrhnuté na mieru, efektívne a funkčne. Výsledkom je príjemný a moderný interiér.

ALL IN ONE

EVERMATT

Farebné prevedenie dvierok pozostáva z kamennej šedej na celej kuchynskej linke a bielej premium na závesných, či horných srinkách. Špeciálnou povrchovou úpravou dvierok je technológia NaNo lak Evermatt, ktorá zabezpečuje vysokú odolnosť nielen voči poškriabaniu, ale aj samotným odtlačkom prstov ! Dvierka sú výnimočné svojím prirodzeným vzhľadom bez výskytu odlesku, nepodliehajú opotrebovaniu.Moderný trend tiež podporujú zafrézované úchytky. 

EVERMATT

SMARTCUBE

Atraktívnou súčasťou kuchynskej linky sú elegantné tvary kovových profilov, ktoré do priestoru vnášajú industriálny ráz. K dipozícii sú v stave surového železa alebo v troch farebných prevedeniach: biela, čierna, sivá. Sú voliteľných rozmerov. Výhodou je flexibilita, jednoduchá manipulácia, využitie v rámci celého priestoru a odľahčený dizajn.

SMARTCUBE

Módnym doplnkom obývacej časti je regálová polica na knihy či dekorácie, korá je opäť zkonštruovaná z kovových profilov a políc navrhnutých na mieru. Regály sú variabilné, a preto je možné navrhnúť si ľubovoľný tvar, či usporiadanie.

Individuálnym prvkom v priestore je aj konferenčný stolík navrhnutý takisto na mieru. Vďaka svojej kovovej konštrukcii vizuálne miestnosť dopĺňa a odľahčuje.

Máte nejaké otázky?

Informuj sa