Kuchyňa Pinia Cascina

Pracovná doska

Mramor marmarský

Korpus

Antracit
Pinia Cascina

Dvierka

Antracit
Pinia Cascina

 

nezáväzná cenová ponuka

KUCHYNSKÁ LINKA DALNO

Každá zákazka je realizovaná individuálne na mieru. Kuchynské linky DALNO vyrábame podľa požiadaviek našich zákazníkov. Na výber je viac ako 200 voliteľných dekorov a neobmedzený počet možností samotnej skladby kuchyne. Kuchynské linky sa vyrábaju z tých najkvalitnejších materiálov od renomovaných dodávateľov. Vnútorné vybavenie s doživotnou zárukou a 5 ročnou zárukou na  kuchynskú linku. Kuchyne sú vyrábané použitím najmodernejších výrobných technológii na slovenskom trhu, čo v spojení s kvalitou materiálov prináša dlhú životnosť.

KUCHYNSKÁ LINKA DALNO

Farebný kontrast dekorov Pinia Cascina a Antracit, samotná skladba a celkový dojem, boli pri tomto návrhu kuchyne láska na prvý pohľad. Dvierka sú kombinované s otvorenými časťami, ktoré celý priestor odľahčujú a prepájajú do jedného celku s obývačkou. Vďaka takémuto riešeniu sa kuchyňa vymyká od všednosti. Striedanie otvrorených a zatvorených častí dodáva interiréu moderný "look" a dokonale čisté línie premieňajú kusy nábytku na domov.

ALL IN ONE

Koncept kuchynskej linky s obývačkou s použitím "ALL IN ONE" má osobitý charakter,ktorý zaujme na prvý, aj druhý pohľad. ALL IN ONE je dokonalé zladenie všetkých častí interiérov do jedného celku farebnosťou aj detailným prevedením. Všetky nábytkové zostavy sú navrhnuté na mieru, efektívne a funkčne. Výsledkom je príjemný a moderný interiér.

ALL IN ONE

KONFERENČNÝ STOLÍK DALNO

Individuálnym prvkom v priestore je aj konferenčný stolík navrhnutý takisto na mieru. Vďaka svojej kovovej konštrukcii vizuálne miestnosť dopĺňa a odľahčuje. Konferenčný stolík DALNO vyrábame v štandardných rozmeroch 1000x600mm alebo 800x550mm. Na výber je viac ako 200 voliteľných dekorov prevedenia stolovej dosky. Kovová podnož stolíka je voliteľná vo variantách biela, sivá, čierna a surové železo. Konferenčný stolík sa vyrába z tých najkvalitnejších materiálov od renomovaných dodávateľov, použitím najmodernejších výrobných technológii na slovenskom trhu, čo v spojení s kvalitou materiálov prináša dlhú životnosť.

KONFERENČNÝ STOLÍK DALNO

Máte nejaké otázky?

Informuj sa