Kuchyňa Provence šedo zelená

Pracovná doska 

Dub Davos hnedý
Korpus Sivý
Čierny
Dvierka Evermatt - zelenošedá
Evermatt - čierna

 

nezáväzná cenová ponuka

KUCHYNSKÁ LINKA DALNO

Každá zákazka je realizovaná individuálne na mieru. Kuchynské linky DALNO vyrábame podľa požiadaviek našich zákazníkov. Na výber je viac ako 200 voliteľných dekorov a neobmedzený počet možností samotnej skladby kuchyne. Kuchynské linky sa vyrábaju z tých najkvalitnejších materiálov od renomovaných dodávateľov. Vnútorné vybavenie s doživotnou zárukou a 5 ročnou zárukou na  kuchynskú linku. Kuchyne sú vyrábané použitím najmodernejších výrobných technológii na slovenskom trhu, čo v spojení s kvalitou materiálov prináša dlhú životnosť.

KUCHYNSKÁ LINKA DALNO

EVERMATT

EVERMATT je transparentný polyuretánový lak, ktorý obsahuje 30% nano častíc striebra. Jeho výhodou je niekoľkonásobne väčšia odolnosť oproti bežným lakom. Ide o špeciálnu technológiu finálnej povrchovej úpravy, ktorá zabezpečuje vysokú odolnosť nielen voči poškriabaniu, ale aj samotným odtlačkom prstov! Vďaka tejto nadčasovej technológii povrchy nestrácajú ani po rokoch svoj estetický vzhľad a sú odolné voči lešteniu. Kuchynská linka je tak výnimočná svojím prirodzeným vzhľadom bez výskytu odlesku a nepodlieha opotrebovaniu.

EVERMATT

ODSÁVAČ PÁR "PROVENCE"

Predstavujeme Vám NOVINKU - odsávač pár v štýle "provence", ktorý je vynímajúcim sa prvkom kuchynskej linky. Dokonale zladený farebnosťou aj svojím tvarom. Odsávač je možné zladiť k akémukoľvek zvolenému tvaru dvierok a farebnému prevedeniu kuchyne. Exkluzívne iba v Dalno kuchyne...

ODSÁVAČ PÁR "PROVENCE"

Máte nejaké otázky?

Informuj sa