Kuchynská linka 043

Pracovná doska 

Cement svetlý
Korpus Biela svetlá
Dub Halifax prírodný
Dvierka Akrylát Matt - Biely
Dub Halifax prírodný

nezáväzná cenová ponuka

KUCHYNSKÁ LINKA DALNO

Každá zákazka je realizovaná individuálne na mieru. Kuchynské linky DALNO vyrábame podľa požiadaviek našich zákazníkov. Na výber je viac ako 200 voliteľných dekorov a neobmedzený počet možností samotnej skladby kuchyne. Kuchynské linky sa vyrábaju z tých najkvalitnejších materiálov od renomovaných dodávateľov. Vnútorné vybavenie s doživotnou zárukou a 5 ročnou zárukou na  kuchynskú linku. Kuchyne sú vyrábané použitím najmodernejších výrobných technológii na slovenskom trhu, čo v spojení s kvalitou materiálov prináša dlhú životnosť.

KUCHYNSKÁ LINKA DALNO

CEMENT SVETLÝ

Predstavujeme Vám NOVINKU, dekor Cement svetlý, ktorý dodá kuchynskej linke dizajnovo atraktívny vzhľad, ale aj dávku útulnosti v jemnom industriálnom duchu. Jeho nevtieravá farebnosť dokonale vyznie pri akomkoľvek drevodekore. Imitácia cementu vytvára ideálny podklad pre rôzne tvary kuchýň, dodáva eleganciu a štýl. Cement svetlý ...exkluzívne iba u nás, v DALNO kuchyne.

CEMENT SVETLÝ

Samotná skladba kuchynskej linky a celkový dojem, boli pri tomto návrhu kuchyne láska na prvý pohľad. Akrylátové dvierka sú v matnom prevedení v kontrastných odtieňoch v kombinácii s dekorom Dub Halifax prírodný. Celý návrh priestor dizajnovo prepájajú do jedného celku. Vďaka takémuto riešeniu sa kuchyňa vymyká od všednosti, dodáva interiéru moderný "look" a dokonale čisté línie premieňajú kusy nábytku na domov.

ALL IN ONE

Koncept kuchynskej linky s obývačkou s použitím "ALL IN ONE" má osobitý charakter,ktorý zaujme na prvý, aj druhý pohľad. ALL IN ONE je dokonalé zladenie všetkých častí interiérov do jedného celku farebnosťou aj detailným prevedením. Všetky nábytkové zostavy sú navrhnuté na mieru, efektívne a funkčne. Výsledkom je príjemný a moderný interiér.

ALL IN ONE

Máte nejaké otázky?

Informuj sa